Orędzia 2020/21

Potężna Koronka

Potężna Koronka podana przez Niebo na czasy ostateczne (w obronie przed złym duchem).

W imię Jezusa Chrystusa Boga w Trójcy Świętej Jedynego, Ojca i Syna i Ducha Świętego uchodźcie duchy złe, abyście nie widziały, nie słyszały, nie ujawniały, nie niszczyły, nie prześladowały, nie wprowadzały zamieszania do naszej pracy i planów. Nasz Bóg jest waszym Panem i rozkazuje wam: idźcie precz i nie wracajcie. Amen.
Mocą Boga, Mocą Najwyższego, Panie, uczyń nas niewidzialnymi dla naszych wrogów. Amen.

Święty Michale Archaniele,...

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów - Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła.
Święci Aniołowie i Archaniołowie, brońcie nas i strzeżcie nas. Amen. -13 razy

Święty Józefie, módl się za nami -3 razy

Oczyśćmy nasze dusze

Dnia 15 listopada br. W czasie modlitwy pokutnej, przebłagalnej usłyszałam duszę czyśćcową. Dusza ta za życia należąca do naszej grupy modlitewnej zwróciła się z prośbą do swojej mamy, obecnej na modlitwie. Prosiła: „Mamo odmawiaj Koronkę do Krwawych Łez Maryi na oczyszczenie własnej duszy i całej rodziny. Dzięki przynależności do grupy i wspólnej modlitwie wiele zostało mi już odpuszczone, ale o wiele więcej zostałoby mi darowane gdybym za życia modliła się tą właśnie Koronką prosząc o oczyszczenie mej duszy. Matczyne Krwawe Łzy oczyszczają duszę z brudu grzechowego”.

Koronkę do Krwawych Łez Maryi podyktował Pan Jezus s. Amalii w Brazylii w 1929 roku. Powiedział wtedy „Módl się do mnie przez Łzy Mojej Matki. O cokolwiek ludzie Mnie będą prosić przez Łzy Mojej Matki, chętnie im tego udzielę". Innym razem do tej siostry przyszła Matka Boża. Trzymając Różaniec powiedziała: "Oto Różaniec Łez Moich… Syn Mój chce Mnie uczcić w szczególny sposób i z radością udzieli wszelkich łask za przyczyną Moich Łez. Koronka ta posłuży do nawrócenia wielu grzeszników, a zwłaszcza opętanych przez diabła”.

Czytaj dalej

Miłosierdzie Boże w godzinę śmierci

Pewnego dnia zadzwoniła zmartwiona kobieta pytając co powinna zrobić, jak ratować swoje dzieci, które w jej oczach idą na zatracenie. Z rozmowy wynikało, że dzieci źle się prowadzą, przebywają w złym towarzystwie, są uwikłani w nałogi, nastoletni syn sięga po narkotyki.

Bóg dał odpowiedź kolejnego dnia, a właściwie nocy. We śnie Jezus pokazał mi obraz nędzy tej duszy. Zobaczyłam godzinę jego śmierci, jego odejście i miałam pełne zrozumienie co należy uczynić by tej duszy pomóc. Ratunkiem jest przede wszystkim uproszenie Bożego miłosierdzia w godzinie śmierci i należy zamówić Mszę św.
w takiej właśnie intencji – o Miłosierdzie Boże w godzinę śmierci. Choć chłopak jest jeszcze młody, choć nie wiemy kiedy nadejdzie jego śmierć, ja już zobaczyłam ten straszny moment.

czytaj dalej