Przekaz od Pana Jezusa, 28 października 2018 r.

Moje dziecko, często modlisz się do Ducha Świętego wieczorem. Mam prośbę do Ciebie i do wszystkich Moich dzieci. Modlitwy do Ducha Świętego odmawiajcie od 9.00 do 12.00 – 13.00, gdyż te godziny są przez Boga naznaczone. Moja Mamusia modliła się od 9 rano i to od 9 rano były przygotowania w Niebie na przyjście Moje na ziemię. Dokładnie o 12.00 w południe Anioł Gabriel zwiastował Mojej Mamie tę radosną wiadomość. A poczęcie Moje nastąpiło chwilę później. Dlatego te godziny są tak ważne, gdyż Moje Poczęcie wtedy nastąpiło. Jak tylko możecie, wzywajcie Ducha Świętego w tych godzinach w waszych intencjach i w intencjach Kościoła.

Przekaz z dnia 7 października 2018 r., Święto Matki Bożej Różańcowej

W tym dniu Matka Boża przekazuje mi wiadomości dla ludzkości, które były zakryte do tej pory i były tylko w Sercu Niepokalanym.

Maryja: Moje dzieci, chcę wam przekazać trochę wiadomości, abyście byli świadomi tego, co działo się w Moim życiu, jak przyszłam na świat, bo ludzkość tego nie wie i myśli po swojemu. Ja, Maryja Niepokalana, chcę wam powiedzieć, że nie poczęłam się za sprawą ziemskiego ojca – Joachima. Mój ziemski ojciec nie miał z tym nic wspólnego. Tak, jak w Moim łonie począł się Mój Syn za sprawą Bożą, tak i w Moim przypadku było podobnie. Nie mógł spłodzić dziecka Boga człowiek ziemski. Podaję do wiadomości ogólnej całej ludzkości, że Moim prawdziwym Ojcem był Bóg Ojciec, to za Jego przyczyną przyszłam na świat. A było to tak:

czytaj dalej

List do Matek

Pomimo, że list został zatytułowany do matek, poniższe orędzie kierowane jest do obojga rodziców.
Jednakże to matki najczęściej załamują ręce, płaczą i tracą nadzieję, bardzo cierpią kiedy są bezsilne bo nie potrafią poradzić sobie z dorastającym dzieckiem.

Pan Jezus w mojej wizji daje ratunek i wkłada w ręce matek modlitwę, która odmieni serca naszych córek i synów.

W trakcie spotkania modlitewnego podczas którego omadlaliśmy dzieci i młodzież zaproponowałam nową, nie znaną nam dotąd modlitwę – Złotą Koronkę ku czci Serca Pana Jezusa.

W chwili jej podjęcia całe pomieszczenie w którym znajdowaliśmy się jaśniało wielką światłością, a ja wyczuwałam bijące serce Pana Jezusa.

Duchowo zostałam przeniesiona w inne miejsce. Znalazłam się pośród grupy młodzieży w wieku kilkunastu lat. Zobaczyłam jak bardzo Boskie Serce Jezusa jest nieustannie obrażane i umęczone przez grzechy nieczystości nastolatków.

Czytaj dalej

Ukoronowanie NMP

Drogi Bracie i Siostro,

co zrobiłbyś gdyby pewnego dnia ukazała Ci się Twoja Niebieska Mama Maryja z przesłaniem dla Ciebie samego i innych? Zapewne podzieliłbyś się tym wydarzeniem z najbliższymi ale czułbyś się też zobowiązany by dotrzeć z przesłaniem do tak szerokiego grona jak to tylko możliwe. Z tego powodu zamieszczam poniższy opis widzenia.

Środa, 22 sierpnia b.r., gorące popołudnie, dla większości z nas kolejny dzień tygodnia, dzień wytężonej pracy, załatwiania pilnych lub mniej ważnych spraw czy planowania ostatnich dni wakacyjnego czasu. Dla czcicieli Maryi dziś jedno z największych świąt, dzień wyjątkowy. Spędzam więc popołudnie na wspólnej modlitwie w gronie bliskich. Odmawiamy Różaniec św. i śpiewamy Maryjne pieśni. Nikt nie spodziewa się tego co wydarzy się w trakcie modlitwy…

Widzę Matkę Bożą, której piękna nie sposób opisać. Jej serce płonie miłością.
Jest w niebie, wokół śpiew i radość aniołów i świętych. Całe niebo świętuje ukoronowanie swojej Pani.

Jednak Mama pragnie ten dzień świętować również z nami, swoimi dziećmi. Maryja spogląda na ziemię. Widzę, że ziemia przybiera czarny kolor, jest nieprzyjazna, brudna i przez grzechy ludzi wręcz budzi odrazę. Co zrobi moja zatroskana Mama? – myślę.

Czytaj dalej

Podkategorie